Tydzień modlitw o nowe powołania 2018

Tydzień modlitw o nowe powołania nadal trwa. My rozpoczęłyśmy go już w sobotę przed IV niedzielą wielkanocną spotkaniem z Oazą Dzieci Bożych w Lipinkach. Następnie udałyśmy się do parafii św. Jadwigi w Gorlicach gdzie od sobotniej Mszy świętej wieczornej aż do ostatniej Mszy świętej w niedzielę dzieliłyśmy się naszym charyzmatem, duchowością i świadectwem powołania. Przy tej okazji prosiłyśmy wszystkich o modlitwę za Siostry Pijarki na całym świecie, aby wiernie i z oddaniem kontynuowały drogę, która w Kościele rozpoczęła św. Paula Montal oraz prosiłyśmy o modlitwę o nowe powołania do naszej wspólnoty. Każdemu z kim spotkałyśmy się w kościele ofiarowałyśmy obrazek z ikoną Matki Pauli. Nie zabrakło też wspólnej kawy z chętnymi parafianami w kawiarence parafialnej. We wszystkich naszych wspólnotach jak i szkołach od niedzieli trwa intensywna modlitwa o nowe powołania. Niech młodym ludziom nie brakuje odwagi, by nieść Miłość Boga do rodzin, dzieci i młodzieży.

Poniżej kilka filmików, które przy okazji tego tygodnia nagrywamy. A przed nami jeszcze kilka działań w tym tygodniu, o których na pewno tutaj napiszemy.

 

 

Strona Sióstr Pijarek. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013