Zatrzymaj się

Pod takim hasłem odbyły się rekolekcje dla dziewczyn w naszym domu w Rzeszowie, w dniach od 8 do 10 listopada br. Dla dwóch dziewczyn, które brały udział w nich nie zabrakło czasu na bycie sam na sam przed Panem jak i rozmowy, zadanie pytań. Miały też one okazje poznać postać naszej założycielki - MatkiPauli Montal - oraz zobaczyć jak ona inspiruje dzisiaj inne osoby. Oto co mówi jedna uczestniczka o tym czasie: 

 

"Rekolekcje u Sióstr Pijarek okazały się być bardzo na miejscu w tym okresie mojego życia. Ufam, że nie trafiłam na nie przypadkowo, lecz było to dla mnie zaplanowane odgórnie. Czasami mamy problemy, z którymi próbujemy sami się zmagać, bo boimy się nawet opowiedzieć o nich najbliższym osobom, tymczasem Jezus dał mi czas, aby się zatrzymać, wsłuchać się w Niego, tak jak i posłał do mnie osoby, przed którymi bez wstydu potrafiłam przyznać, co leży mi na sercu i tak pokierował wszystkim, że ostatecznie czułam się wolna, spokojna i szczęśliwa. Jestem bardzo wdzięczna za ten czas."

 

 

Najbliższe dni skupienia, na które już serdecznie zapraszamy odbędą się w Krakowie,

w naszym domu, w dniach od 13 do 15 grudnia br.

  

Informacje, pytania i ZGŁOSZENIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona Sióstr Pijarek. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013