Boży warsztat

Chcesz się dowiedzieć jak naprawdę BRZMIĄ BĘBNY DJEMBE? A może chciałabyś WYDOBYĆ z siebie PIĘKNY SOPRAN BĄDŹ ALT? Masz ochotę na ZAGŁĘBIANIE TAJNIKÓW KSIĘGI, która jest cały czas NA CZASIE? Chcesz poczuć SMAK PRZEPYSZNYCH DAŃ? To mamy coś specjalnie dla CIEBIE…

 

TAK DOBRZE CZYTASZ DLA CIEBIE!!! 

 

Zapraszamy cię na nasz BOŻY WARSZTAT czyli 2 in 1 = rekolekcje z warsztatami: bębniarskimi, muzycznymi, ze Słowem Bożym i kulinarnymi. Specjalnie dla Ciebie przyjadą do naszego domu „specjaliści” w tych dziedzinach. Jednak przede wszystkim zapraszamy Cię na spotkanie z NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM podczas Eucharystii, Adoracji, w Słowie Bożym, drugim człowieku,…

Nie zwlekaj, nie zastanawiaj się długo… ODWAŻ SIĘ NA SZALONĄ PRZYGODĘ, NA KTÓRĄ ZAPRASZA CIĘ PAN. Wystarczy zabrać otwarte serce i dużo radości. Pozwól odkryć w sobie nowy talent !!! ON CZEKA NA CIEBIE… ZAWSZE.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

Masz pytania, potrzebujesz szczegółowych informacji lub chcesz się zapisać (wystarczy podać imię i nazwisko, wiek, termin dni skupienia)napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 
 
 
 
 
 

Strona Sióstr Pijarek. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013