Rekolekcje dla dziewczyn - styczeń 2018

Kolejne rekolekcje dla dziewczyn w naszym domu w Krakowie przeszły do historii. "Wierzyć i żyć" - to było ich tematem. Uczestniczyło w nich 8 dziewczyn z różnych miejsc naszego kraju, począwszy od stolicy: Hania i Justyna, przez miasto tradycyjnych koziołków: Karolina, Ula, Jadzia (oraz ich cudowna „opiekunka” Ewa), nie zabrakło reprezentantki Podkarpacia: Zuzi, ale i góralki z samego Spisza: Ani.  Jakie pozostały wspomnienia i wrażenia? Poniżej kilka słów na podstawie refleksji dziewczyn.

 

To były inne rekolekcje niż takie tradycyjne. Była w nich duża różnorodność, dzięki której każda skorzystała maksymalnie z tego czasu. Najpiękniejszym momentem było spotkanie z Jezusem Twarzą w Twarz podczas Adoracji, jak i spokojnej Eucharystii. Ojciec Radek podczas homilii zaprosił nas do klasy z najlepszym Nauczycielem jakim jest Jezus i zachęcił do zajmowania pierwszej ławki, przy Jezusie, za co o. Radkowi serdecznie dziękujemy! Nie zabrakło momentów radości przy stole, a zwłaszcza przy grze w „Activity”, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czas upłynął nam bardzo szybko ale myślę, że każda  z nas już w jakiś sposób lepiej umie łączyć wiarę ze swoim życiem. Bogu niech będą dzięki za ten czas, za wszystkie osoby zaangażowane w te rekolekcje.

Zapraszamy na kolejne. A po raz pierwszy będą one z warsztatami kulinarnymi:

8-11 luty 2018.

Szczegóły niebawem, ale zapisy już trwają. Ilość miejsc ograniczona!

 

Strona Sióstr Pijarek. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013